KARTA SENIORA

Nasz Kancelaria wspiera seniorów! W 2017 r. przystąpiliśmy do Ogólnopolskiej Karty Seniora. Osoba, która okaże kartę może liczyć na 15% zniżki na usługi.

Czym jest Ogólnopolska Karta Seniora?

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

Lista wszystkich punktów (już ponad 2 tysiące) honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS). Już 250 tys. seniorów jest posiadaczami Ogólnopolskiej Karty Seniora!

Ogólnopolska Karta Seniora jest wydawana bezpłatnie już w 120 gminach/miastach, które przystąpiły do naszego Programu Gmina Przyjazna Seniorom, współfinansując wydanie lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora swoim mieszkańcom.

Źródło: https://glosseniora.pl/, https://senioralne.piaseczno.eu/ogolnopolska-karta-seniora/

Porozmawiajmy

Skontaktuj się z nami i porozmawiajmy o tym, jak możemy Ci pomóc.